Новини

Робоча група в Міністерстві фінансів України
23 Травня 2008

Розпочалася підготовча робота щодо розроблення методологічних засад запровадження ПЦМ складання та виконання місцевих бюджетів

        23 травня 2008 р. з метою реалізації положень Концепції реформування місцевих бюджетів, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 № 308-р., в Міністерстві фінансів України був затверджений склад нової Міжвідомчої робочої групи. Її учасники проводитимуть підготовчу роботу щодо розроблення методологічних засад запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів. Ініціатором створення Міжвідомчої робочої групи  виступив Міністр фінансів України Віктор Пинзеник. 
          До складу Групи увійшли провідні експерти ключових міністерств і відомств, зокрема, Міністерства фінансів України, Державного казначейства, Міністерства економіки України, Міністерства культури і туризму, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерство освіти та науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, інші. До її складу було запрошено і  Ірину Щербину, генерального директора ІБСЕД. Керівником Групи був призначений заступник Міністра фінансів України Анатолій Мярковський. 
          П
ланується, що за два місяці Міжвідомчою робочою групою будуть розроблені методологічні засади запровадження ПЦМ і подані на затвердження Міністру фінансів України.