Working Group at the Ministry of Finance

Working Group at the Ministry of Finance
23 May 2008

Розпочалася підготовча робота щодо розроблення методологічних засад запровадження ПЦМ складання та виконання місцевих бюджетів

        23 травня 2008 р. з метою реалізації положень Концепції реформування місцевих бюджетів, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 № 308-р., в Міністерстві фінансів України був затверджений склад нової Міжвідомчої робочої групи. Її учасники проводитимуть підготовчу роботу щодо розроблення методологічних засад запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів. Ініціатором створення Міжвідомчої робочої групи  виступив Міністр фінансів України Віктор Пинзеник. 
          До складу Групи увійшли провідні експерти ключових міністерств і відомств, зокрема, Міністерства фінансів України, Державного казначейства, Міністерства економіки України, Міністерства культури і туризму, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерство освіти та науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, інші. До її складу було запрошено і  Ірину Щербину, генерального директора ІБСЕД. Керівником Групи був призначений заступник Міністра фінансів України Анатолій Мярковський. 
          П
ланується, що за два місяці Міжвідомчою робочою групою будуть розроблені методологічні засади запровадження ПЦМ і подані на затвердження Міністру фінансів України.