Новини

Запровадження бюджету участі у м. Володимир-Волинський
19 Травня 2017

17 травня у Володимир-Волинській  міській раді під головуванням заступника міського голови Лариси Кулікової відбувся «круглий стіл» на тему «Запровадження бюджету участі у м. Володимир-Волинський»  за участі експерта проекту ЗМФІ-ІІ.

Олена Нижник, заступник директора департаменту фінансової політики ІБСЕД, розповіла учасникам про головну мету та переваги для містян бюджетування за  участю громадян. Менеджер з навчання ГО «Social Boost» Катерина Сідало презентувала сайт Громадського проекту та показала, як користуватися ним. Експерт Інституту регіонального розвитку Андрій Пелехатий детально розповів про те, які саме проекти мають найбільше шансів перемогти в конкурсі проектів, і, як результат, бути реалізованими на бюджетні кошти у 2018 році. Учасники круглого столу обговорили проект  Положення бюджету участі м.Володимир-Волинського та висловили свої зауваження та пропозиції.

Детально ознайомитися з Положенням про Бюджет участі Володимира-Волинського можна на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради в розділі «Документи» – «Проекти рішень міської ради».