Новини

У столичній мерії пройшов ярмарок громадських проектів
12 Січня 2017

11 січня у Київській міській державній адміністрації (КМДА) відбувся Ярмарок громадських проектів. Більше 70 авторів продемонстрували свої ідеї щодо поліпшення життя у столиці її мешканцям.

Захід відкрив Олександр Корінь, заступник департаменту фінансів КМДА. Він нагадав, що 27 грудня  розпочалось голосування за проекти, які беруть участь у запровадженні бюджету участі в Києві і  триватиме до 29 січня. Проекти, шо отримають найбільшу кількість голосів у рамках 50 млн грн, будуть реалізовані у цьому році за кошти міського бюджету. В’ячеслав Зубенко, генеральний директор Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень, підкреслив, що запровадження бюджету участі у Києві та ще 14ти містах шляхом надання електронної системи  «Громадський проект» стало можливим завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Під час ярмарку київський блогер та маркетолог Ігор Белетій провів для авторів проектів майстер клас, на якому представив топові інструменти онлайн маркетингу. Ці поради допоможуть авторам просувати свої ідеї серед мешканців столиці та отримувати їхні голоси за свої проекти. Також відвідувачі ярмарку мали можливість на місці проголосувати за 5 вподобаних ідей.

Як проходив ярмарок можна подивитися за посиланням

Наступний ярмарок громадських проектів заплановано на 21 січня.