Новини

Тренінги у Сімферополі
18 Січня 2007
У Сімферополі проведено тренінг у рамках державного експерименту по впровадженню ПЦМ 

   4-5 грудня 2007 року в місті Сімферополь працівниками ІБСЕДу був проведений тренінг на тему «Основні засади проведення експерименту із запровадження програмно-цільового методу складання та виконання бюджету». 
   
Крім учасників семінару, серед яких представники Міністерства фінансів Автономної Республіки Крим, в тому числі міністр фінансів АРК пан Павло Токарєв, в заході взяли участь представники Міністерства фінансів України  - заступник директора Департаменту територіальних бюджетів-начальник відділу середньострокового та довгострокового планування пані Валентина Каленська та головний спеціаліст Управління роботи з персоналом пані Марія Білас.
  Цей захід складався з двох частин. Під час першої частини було обговорено проекти нормативних документів, зокрема, Порядку проведення експерименту із запровадження програмно-цільового методу складання та виконання бюджетів в Автономній Республіці Крим, Житомирській, Луганській та Львівській областях. Крім того, було розглянуто типовий перелік бюджетних програм в частині виконання місцевими бюджетами делегованих повноважень і базовий перелік показників їх виконання, які будуть використовуватись в ході експерименту. Протягом наступних тижнів фахівці Міністерства фінансів АРК спільно з головними розпорядниками коштів детально розглядатимуть проекти цих документів з метою надання зауважень та коментарів.
  Під час другої частини тренінгу, в якій брали участь представники міських фінансових органів та фінансових управлінь районних державних адміністрацій АРК, учасники були ознайомлені із теоретичними основами ПЦМ на основі кращого світового досвіду та проектами вищезазначених нормативних документів щодо проведення експерименту.