Новини

Продовження навчання з питань функціонування бюджетів об’єднаних територіальних громад
18 Березня 2016
   Експерти ЗМФІ-ІІ спільно з МФУ продовжують серію  нарад для фахівців місцевих фінансових органів із роз’яснення особливостей функціонування бюджетів об’єднаних територіальних громад, які мають прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.
   17 березня 2016 року у Харкові відбувся тренінг “Функціонування місцевих бюджетів, зокрема бюджетів об’єднаних територіальних громад в умовах децентралізації ”. У заході  взяли участь 42 головних розпорядника бюджетних коштів та 5 представників об'єднаних територіальних громад.
   Учасники тренінгу обговорювали особливості функціонування бюджетів об’єднаних територіальних громад, які мають прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом. Окремо було висвітлено правові засади та основні аспекти програмно-цільового бюджетування місцевих бюджетів. Ці питання є надзвичайно актуальними для фахівців бюджетів всіх рівнів, оскільки перехід новостворених громад на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом є надзвичайно важливим кроком на шляху процесу децентралізації в Україні.