Новини

Краматорськ виділяє 1,5 млн. грн. на реалізацію ініціатив жителів
23 Вересня 2016
   22 вересня в Краматорську пройшла низка заходів, спрямованих на забезпечення доступу жителів міста до прийняття рішень про використання міського бюджету. Впродовж дня представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, ЗМІ та координаційної ради з питань впровадження бюджету участі, обговорювали проблемні питання, специфіку та кращі світові практики залучення громадян до бюджетного процесу.
   «Міською цільовою програмою «Громадський бюджет Краматорська на 2016-2020 роки» передбачено 1,5 млн грн на реалізацію ініціатив, поданих городянами. Цього року вартість поданих до голосування проектів не має перевищувати 25% загального бюджету програми, тобто 325 тис. грн», - відзначила Олена Саєнко, начальник фінансового управляння міської ради.
   За словами Артема Вівдича, члена координаційної ради щодо впровадження та функціонування громадського бюджету Краматорська, до організації процесу підійшли дуже ретельно: «Подати проекти та проголосувати за них можна буде в 11 локаціях міста та онлайн за допомогою електронної системи “Громадський Проект”, інтегрованої на офіційний сайт міста».
   Заходи провела ГО «НОВА Енергія» у рамках реалізації субгранту проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги щодо запровадження бюджету участі на місцевому рівні в Україні. Проект «ЗМФІ-ІІ» реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).