Новини

​Кабмін ухвалив Стратегію управління державними фінансами на 2017-2021 роки
09 Лютого 2017

8 лютого Кабмін затвердив нову Стратегію управління державними фінансами на 2017-2021 роки, розроблену Міністерством фінансів України (Презентація Стратегії).

Мета Стратегії - розробка  ефективної системи управління державними фінансами, яка здатна надавати якісні державні послуги, ефективно акумулювати ресурси та розподіляти їх у чіткій відповідності з пріоритетами розвитку держави у середньо- та довгостроковій перспективі.

Реалізація Стратегії забезпечить якісно новий рівень надання держпослуг, а також стане стимулом для реформ в інших сферах.

Проект ЗМФІ-ІІ зробив внесок у розробку Стратегії, зокрема щодо вдосконалення програмно-цільового бюджетування, середньострокового бюджетування, внутрішнього фінансового аудиту і підвищення прозорості бюджету для громадян.

Наразі перед Урядом стоїть завдання радикальної зміни підходу до бюджетних видатків. Зокрема, тепер видатки повинні  будуть ґрунтуватися на послугах, які надаються установами, а не на їх утриманні. Для досягнення цілей Стратегії, Проект ЗМФІ-ІІ надаватиме Міністерству фінансів і Державній аудиторській службі відповідну методологічну підтримку.