Новини

Інформаційний ярмарок
17 Квітня 2008
Information Fair

 ІБСЕД презентував результати своєї діяльності в Верховній Раді:
 
Інформаційний Ярмарок 2008 
 
Київ, 17-18 квітня 2008 р.   
 
       17-18 квітня 2008 року Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД)  взяв участь в традиційному Інформаційному ярмарку організацій, що надають технічну та аналітичну допомогу Парламенту України, де презентував свої ресурси та найсвіжіші аналітичні видання, підготовлені експертами ІБСЕД. 
        Організаторами заходу виступили Апарат Верховної Ради України і Програми сприяння Парламенту України університету Індіани за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), які тісно і плідно співпрацюють вже понад 10 років. Це вже четвертий подібний захід, організований спільно апаратом Верховної Ради України та Програмою сприяння Парламенту України Університету Індіани. Перший такий ярмарок відбувся 1998 року для депутатів третього скликання, другий та третій – для депутатів четвертого та п’ятого скликань, відповідно. 
        Метою Інформаційного ярмарку було ознайомлення парламентарів України, їх помічників, а також спеціалістів секретаріатів фракцій, парламентських комітетів та управлінь апарату Верховної Ради, парламентських журналістів із доступними для них ресурсами спільноти міжнародної технічної допомоги та українських громадських організацій.
     
  В церемонії відкриття взяли участь Юрій Яценчук, заступник керівника Апарату Верховної Ради України, Джеймс Петіт, заступник Посла США в Україні, Пітер Віблер, директор Департаменту сприяння розвитку демократії та врядування USAID
, а також Елеонора Валентайн, директор Програми сприяння Парламенту України.  
      Цього року в Ярмарку взяли участь 38 організацій, серед яких 16 підтримуються USAID та спонсоруються американським урядом, 9 – українські громадські організації, 13
– представники інших донорів та програм, що спонсоруються європейськими та канадським урядами і ООН. 
        По відгуках учасників заходу, виставка-презентація сприяла не тільки розширенню дієвих контактів між організаціями-учасницями і представниками депутатського корпусу та аппарату Верховної Ради, а й допомогла поглибленню робочих зв»язків з партнерами.