Інші проекти

Проект «Досвід фіскальної децентралізації у Словаччині для України» (за підтримки Фонду «Відродження»)
2007 - 2009
Project «Experience of Fiscal Decentralization in the Slovak Republic for Ukraine» (International Renaissance Foundation)

  

   Проект реалізовано за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у співпраці зі словацьким партнером – Центром економічних та соціальних досліджень «M.E.S.A.10».
      Основна мета проекту – розробка на основі європейського досвіду нової системи фінансування місцевого самоврядування, що дозволить місцевим бюджетам бути самостійними та підвищить вплив громадян на бюджетний процес. 
     Довгострокова ціль проекту – забезпечення фінансової самостійності та прозорості бюджетного процесу на місцевому рівні в Україні. Нині вже здійснено навчальну поїздку представників ІБСЕД до Словаччини для вивчення європейського досвіду щодо фіскальної децентралізації та продовження реалізації наступних етапів втілення зазначеного проекту до 2009 року.

 

Етапи реалізації проекту:

- Міжнародна конференція на тему:  «Застосування Європейського досвіду фіскальної децентралізації в Україні. Законодавчі основи зміцнення фінансового потенціалу органів місцевого самоврядування» (27/11/2009) 

- Навчальна поїздка групи українських експертів до Словаччини       (26/07-2/08/2009)

- Серія тематичних семінарів з вивчення досвіду фіскальної децентралізації Словаччини                              (4-7/11/2008)

     Детальну інформацію про кожен захід та окремі етапи реалізації проекту дивіться в розділах "Новини", "Семінари" та "Навчальні поїздки" сайту Інституту.