Новини

Схвалено перший звіт EITI України за 2013 рік
01 Грудня 2015
   30 листопада 2015 року експерти проекту ЗМФІ-ІІ взяли участь у стратегічно важливому засіданні Багатосторонньої групи заінтересованих осіб (БГЗО) з питання імплементації в Україні міжнародного стандарту забезпечення прозорості доходу від природних ресурсів (Extractive Industries Transparency Initiative (EITI)).
   На засіданні Незалежний адміністратор (Ernst & Young) представив фінальний перший звіт EITI України за 2013 рік. Члени БГЗО схвалили цей звіт із зауваженням, і до 4 грудня 2015 року мають його доопрацювати. 4 грудня 2015 року звіт повинен бути оприлюднений на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.
   7 грудня 2015 року звіт EITI України буде представлено широкому загалу на міжнародному Форумі зі сталого управління ресурсами в м. Києві.
   Вищезазначене є вагомим кроком для впровадження EITI в Україні, оскільки свідчить про виконання Робочого плану на 2015 рік, сприяє посиленню боротьби з корупцією та створенню умов для участі громадськості в управлінні природними ресурсами.