Новини

Запровадження ПЦМ
05 Лютого 2009

Робоча нарада в ІБСЕД 

      5 лютого 2009 р. в приміщенні ІБСЕД відбулась робоча нарада з питань подальшої реалізації експерименту по впровадженню ПЦМ бюджетування на місцевому рівні відповідно до завдань проекту MFSI в частині надання допомоги Уряду України, зокрема Міністерству фінансів при здійсненні пілотних проектів щодо впровадження ПЦМ бюджетування в 4 областях України за державної підтримки.
      В рамках цього компоненту ІБСЕД продовжить проведення тренінгів з вивчення   методологічної основи запровадження ПЦМ на місцевому рівні для спеціалістів фінансових органів, розпорядників та отримувачів бюджетних коштів Житомирської, Львівської, Луганської областей та АР Крим.
      Під час наради учасники зустрічі - експерти ІБСЕД та регіональні консультанти, які будуть задіяні в якості тренерів у проведенні навчань в регіонах, обговорили план та етапи проведення навчальних заходів у 2009 р. План подано на розгляд та затвердження Міністерства фінансів України.
      Робоча нарада стала наступним кроком у виконанні цього компоненту проекту після засідання Міжвідомчої робочої групи, яке відбулось в Міністерстві фінансів 29 січня 2009 р., де розглядалось питання про стан проведення підготовчої роботи та першочергових заходів із запровадження ПЦМ складання та виконання місцевих бюджетів.
Перші навчальні заходи в регіонах пройдуть наприкінці березня – початку квітня 2009 р.