Новини

При МінФіні створюється Координаційна група
12 Листопада 2008

ІБСЕД включено до складу Групи координації донорської підтримки системи управління державними фінансами 

      На початку листопада 2008 р. Міністерство фінансів ініціювало створення Групи координації донорської підтримки в галузі реформування системи управління державними фінансами, до складу якої вже ввійшли представники провідних міжнародних донорських організацій, що працюють в Україні. До складу групи також включено Ірину Щербину, генерального директора Інституту бюджету, який з 1 жовтня розпочав реалізацію проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи», що виконується за підтримки Американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку. 
      Ініціатива Міністерства фінансів України щодо створення Координаційної групи зумовлена тим, що 23 жовтня 2008 р. набула чинності Угода про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, в рамках якої Світовий Банк розпочав виконання нового проекту «Підвищення ефективності системи управління державними фінансами».
      Групу створено з метою запобігання дублюванню донорської допомоги і отримання максимального результату від реалізації Проекту модернізації державних фінансів через узгодження дій з іншими проектами, які реалізуються в Україні і працюють в цій сфері, та забезпечення ефективної комунікації з іншими донорами. 
      Новий проект має співзвучні з ІБСЕД цілі і направлено на зміцнення  системи управління державними фінансами задля підвищення ефективності функціонування та прозорості бюджетного процесу. В основі Проекту – об’єднання основних функцій системи управління державними фінансами у єдину централізовану інформаційно-аналітичну Систему управління державними фінансами в Міністерстві фінансів, Державному казначействі та Головному контрольно-ревізійному управлінні.