Новини

Навчання з ПЦМ
20 Листопада 2007

В Україні продовжується робота над експериментом по запровадженню ПЦМ в пілотних областях та АРК 

    Міністерство фінансів України звернулося до проекту Реформа місцевих бюджетів в Україні (РМБУ) та Інституту Бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) із проханням продовжити роботу з підтримки проведення експерименту по запровадженню Програмно-цільового методу бюджетування (ПЦМ) в Автономній Республіці Крим, Житомирській, Луганській та Львівській областях.
Робота над підготовкою експерименту розпочалась у березні 2007 року згідно доручення Першого віце-прем'єр міністра України пана Миколи Азарова щодо забезпечення поетапного впровадження ПЦМ в бюджетний процес на рівні місцевих бюджетів.
    Враховуючи актуальність даного питання та зважаючи на стислі терміни до початку нового бюджетного періоду, починаючи з грудня 2007 року, для працівників фінансових органів областей, які візьмуть участь у експерименті, за підтримки проекту РМБУ та ІБСЕД будуть проведені тренінги із запровадження ПЦМ на місцевому рівні.
   Саме такий план заходів пропонується у зверненні Заступника Міністра фінансів України пана Анатолія Козименка від 14 листопада 2007 року до Керівника проекту РМБУ пана Роберта Бодо та Директора ІБСЕД пані Ірини Щербини.