Новини

Конференція з питань автоматизації бюджетного процесу
12 Березня 2009

Конференція з питань автоматизації бюджетного процесу  

       12 березня 2009 р. експерти ІБСЕД взяли участь в конференції на тему «Автоматизація бюджетного процесу – новий підхід до управління фінансами в умовах кризи», що проводилась в Києві компанією «Софтлайн» за підтримки компанії «Oracle». 
      
Метою конференції було ознайомлення її учасників з сучасними програмними рішеннями у сфері фінансів й можливостями їх застосування Міністерством фінансів, на обласному рівні, на рівні міст та районів, а також обговорення актуальних питань автоматизації роботи державних фінансових органів на базі Oracle Hyperion.
      
В роботі конференції також взяли участь фахівці Департаменту місцевих бюджетів та Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення Міністерства фінансів України, Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень, представники компаній «Oracle», «Софтлайн», «Неоком XXI» – експертів у сфері інформаційних технологій.
      
Під час конференції відбулось обговорення питань, що стосуються сучасних рішень управління інформацією для підприємств державного сектору, сучасних підходів до автоматизації роботи у фінансовій сфері, розвитку міжбюджетних відносин у сучасних умовах, а також системи управління державними фінансами, зокрема на рівні міста, району.
      
Від ІБСЕД в заході взяв участь А.Корнієнко, заступник директора Департаменту ПЦМ та навчальних програм, який виступив з презентацією щодо існуючих можливостей автоматизації управління місцевим бюджетом у форматі Програмно-цільового методу (ПЦМ).