Memorandum of Understanding

Memorandum of Understanding
13 February 2009
Memorandum of Understanding

Мінфін та Інститут бюджету і соціально-економічних досліджень уклали Меморандум про взаєморозуміння  


    13 лютого 2009 р. відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством фінансів України та Всеукраїнською громадською організацією «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» в рамках реалізації проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи».

     Підписанням Меморандуму сторони досягли домовленостей щодо розвитку співпраці за такими напрямками:
     -  
вдосконалення законодавчої та регуляторної бази для забезпечення обсягу бюджетних і приватних фондів, необхідного для поліпшення роботи міських комунальних підприємств; 
     -  підсилення  спроможності органів місцевого самоврядування  щодо розробки реалістичних стратегій розвитку муніципальної інфраструктури та виконання відповідних проектів; 
      -  адаптація світового досвіду та впровадження сучасних технологій залучення приватного капіталу для реалізації стратегій розвитку муніципальної структури у «пілотних» містах, що будуть визначені в ході реалізації проекту.

 

     

Проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи», виконання якого ІБСЕД розпочав в жовтні 2008 р., фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAD). Метою Проекту є посилення спроможності органів місцевого самоврядування щодо планування та фінансування проектів місцевого розвитку, зокрема поліпшення інфраструктури шляхом збільшення власних фінансових ресурсів, залучення приватних інвестицій, упровадження прогресивних методик управління комунальними активами. Міністерство фінансів є бенефіціаром та одним із реципієнтів зазначеного Проекту.