Підписатись на
електронний бюлетень
Мова бюлетеня:
Англійська
Українська

tel: (044) 353-58-68
  (044) 492-97-80
  (044) 492-97-81
fax: (044) 492-97-83
Зворотній зв'язок

Новини та події  - Новини 

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 45 
Тривають тренінги щодо використання офіційного веб-порталу публічних коштів Є-Data учасниками бюджетного процесу 2016-04-25
   Експерти проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» продовжують серію тренінгів на тему: «Робота учасників бюджетного процесу на офіційному веб-порталі використання публічних коштів Є-Data».
   Так, 19, 20 та 21 квітня  у Житомирі було проведено 5 тренінгів. 20 та 21 квітня у Кіровограді пройшло 4 тренінги.
>>>

Відбулося експертне обговорення проекту ЗУ «Про розкриття інформації у видобувних галузях» 2016-04-20
   19 квітня представники проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» взяли участь у експертному обговоренні законопроекту «Про розкриття інформації у видобувних галузях». Захід був організований громадською організацією «Палата податкових консультантів», що є субгрантером проекту ЗМФІ-II у частині реалізації Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні.
>>>

У Черкасах відбулося навчання з питань функціонування бюджетів об’єднаних територіальних громад 2016-04-15
  Експерти проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» спільно з Міністерством фінансів України продовжують серію  нарад для фахівців місцевих фінансових органів із роз’яснення особливостей функціонування бюджетів об’єднаних територіальних громад, які мають прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.
>>>

У Запоріжжі пройшли тренінги для розпорядників бюджетних коштів щодо користування веб-порталом публічних коштів Є-Data 2016-04-15
   11-13 квітня проект USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» за підтримки Міністерства фінансів України провів у Запоріжжі 5 тренінгів для головних розпорядників бюджетних коштів щодо користування  веб-порталом публічних коштів Є-Data.
>>>

Громадськість Харківської та Сумської областей ознайомилися з можливостями Ініціативи прозорості видобувних галузей 2016-04-11
   7-8 квітня експерти ЗМФІ-II взяли участь у трьох круглих столах, присвячених поширенню інформації про Ініціативу прозорості видобувних галузей (ІПВГ) у Харківській та Сумській областях. Заходи були організовані громадською організацією «Нова Енергія» (м. Харків), що є субгрантером проекту ЗМФІ-II в частині реалізації ІПВГ в Україні.
      Представники ГО «Нова Енергія» доповіли про стан, проблеми та перспективи нафтогазової галузі Харківського та Сумського регіонів. У свою чергу експерти ЗМФІ-II поінформували про організацію та підтримку ІПВГ USAID в рамках проекту ЗМФІ-ІІ, просування Ініціативи через Багатосторонню групу зацікавлених осіб та переваги ІПВГ для мешканців видобувних регіонів.


>>>

Завершено навчання для учасників бюджетного процесу щодо роботи на офіційному веб-порталі використання публічних коштів Є-Data у Хмельницькій та Сумський областях 2016-04-11
   5-7 квітня у містах Хмельницькому та Суми експерти проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» провели тренінги для головних розпорядників бюджетних коштів на тему «Робота учасників бюджетного процесу на офіційному веб-порталі використання публічних коштів Є-Data».
  
>>>

Розпочалася чергова серія тренінгів для розпорядників бюджетних коштів щодо користування веб-порталом публічних коштів Є-Data 2016-04-06
   П’ятого квітня експерти ЗМФІ-II за підтримки Міністерства фінансів України розпочали чергову серію тренінгів для головних розпорядників бюджетних коштів різних рівнів щодо користування  веб-порталом публічних коштів Є-Data. >>>

Портал «Є-Data» дає нові можливості для контролю публічних фінансів 2016-04-01
   30 березня в інформаційному агентстві «Укрінформ» пройшов круглий стіл «Громадський контроль за бюджетними коштами: унікальні можливості порталу «Є-Data», організований ІБСЕД, що реалізує  проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та за підтримки Міністерства фінансів України.
    У круглому столі взяли участь близько 35 представників громадських організацій та ЗМІ.
   За словами Олександра Щелокова, керівника проекту Є-Data, на сьогодні офіційний потал публічних фінансів України — найбільша в країні база даних про рух коштів, яка вже налічує 17 млн трансакцій, а також близько 3,3 млн. звітів, договорів та актів, укладених розпорядниками бюджетних коштів різних рівнів. «На сьогоднішній день портал Є-Datа є безпрецедентно відкритою системою. Жодна країна в Європі не розкриває всі свої видатки щоденно», — зазначив Олександр Щелоков. Щоденно його відвідує близько 35 тис. осіб.
   Представники ІБСЕД розказали присутнім про участь Проекту ЗМФІ ІІ у запровадженні порталу Є-Data та його можливостях, Зокрема, щодо пошуку інформації про використання публічних коштів.
    Під час круглого столу також відбулася презентація другого в Україні відкритого API — можливості для роботи з інформацією про публічні кошти.

 
>>>

Cемінар з питань практичної реалізації Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні 2016-03-28
28 березня в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відбувся одноденний семінар на тему: «Практичне впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) – можливості, виклики, загрози».
>>>

Залучення студентів до дискусії про бюджетування 2016-03-25
  24 березня у Чернівецькому національному університеті було проведено День Університету USAID, присвячений викликам, які стоять перед Україною щодо розвитку бізнесу та децентралізації. У рамках заходу проект “Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження” запропонував студентам презентацію «Передові фінансові практики: нова українська реальність».
 
>>>

У Білгород-Дністровській міській раді пройшла зустріч щодо практики застосування нового законодавства в сфері фінансово-бюджетної децентралізації 2016-03-21
   18 березня 2016 року консультант з економічних питань проекту ЗМФІ-ІІ Олеся Голинська провела тематичну зустріч з представниками депутатського корпусу та виконавчих органів влади Білгород-Дністровського району Одеської області на тему "Практика застосування нового законодавства в сфері фінансово-бюджетної децентралізації".
>>>

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 45 
Новини
2016-04-25
   Експерти проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» продовжують серію тренінгів на тему: «Робота учасників бюджетного процесу на офіційному веб-порталі використання публічних коштів Є-Data».
   Так, 19, 20 та 21 квітня  у Житомирі було проведено 5 тренінгів. 20 та 21 квітня у Кіровограді пройшло 4 тренінги.
>>>