Підписатись на
електронний бюлетень
Мова бюлетеня:
Англійська
Українська

tel: (044) 353-58-68
  (044) 492-97-80
  (044) 492-97-81
fax: (044) 492-97-83
Зворотній зв'язок

Новини та події  - Новини 

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 49 
Розпочато роботу з впровадження бюджету участі у Києві 2016-09-23
Розпочато роботу з впровадження бюджету участі у Києві  
       22 вересня мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження "Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) міста Києва на 2016 рік". Ознайомитися з Положенням можна за посиланням.
    Відтепер мешканці столиці мають нагоду взяти участь у розподілі бюджетних коштів шляхом подання власних проектів з покращення міської інфраструктури. У цьому році київська міська влада виділила на бюджет участі 50 млн.грн. Проекти, що найбільше підтримують кияни голосуванням, будуть реалізовані за бюджетні кошти. Прийом проектів вже розпочався і триватиме місяць.
>>>

Краматорськ виділяє 1,5 млн. грн. на реалізацію ініціатив жителів 2016-09-23
   22 вересня в Краматорську пройшла низка заходів, спрямованих на забезпечення доступу жителів міста до прийняття рішень про використання міського бюджету. Впродовж дня представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, ЗМІ та координаційної ради з питань впровадження бюджету участі, обговорювали проблемні питання, специфіку та кращі світові практики залучення громадян до бюджетного процесу.
    «Міською цільовою програмою «Громадський бюджет Краматорська на 2016-2020 роки» передбачено 1,5 млн грн на реалізацію ініціатив, поданих городянами. Цього року вартість поданих до голосування проектів не має перевищувати 25% загального бюджету програми, тобто 325 тис. грн», - відзначила Олена Саєнко, начальник фінансового управляння міської ради.
>>>

Активістів Харківщини навчали моніторингу бюджетних процесів, пов’язаних з платежами видобувних компаній 2016-09-22
Активістів Харківщини навчали моніторингу бюджетних процесів, пов’язаних з платежами видобувних компаній 

18 вересня представники ГО “Нова Енергія» для активістів Харківщини провели семінар «Ініціатива прозорості видобувної галузі (ІПВГ): ефективна взаємодія на місцевому рівні». Важливим елементом громадського впливу на прозорість видобувної діяльності є офіційні звернення та інформаційні запити громадян. Про правила та особливості їх підготовки учасникам розповіли експерти.
   У свою чергу громадські активісти Харківщини поділилися власним досвідом, говорили про підводні камені та розробляли власну стратегію впровадження ІПВГ на місцевому рівні.
>>>

У Кропивницькому відбувся тренінг з питань впровадження програмно-цільового методу бюджетування 2016-09-16

   15 вересня у Кропивницькому експерти проекту ЗМФI-II провели тренінг з питань впровадження програмно-цільового методу бюджетування на рівні місцевих бюджетів.
   Організаторами навчання стали Департамент фінансів Кіровоградської ОДА та Кіровоградський регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Захід спрямований на забезпечення вимог Бюджетного кодексу України щодо запровадження у 2017 році програмно-цільового бюджетування місцевих бюджетів, які мають взаємовідносини з державним бюджетом.
>>>

Полтавських викладачів ознайомили із впровадженням ІПВГ в Україні 2016-09-16
    15 вересня  Полтавська філія Суспільної служби України провела семінар “Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ). Впровадження в Україні” для викладачів Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка. Цей навчальний заклад готує спеціалістів для нафтогазової галузі України. Саме від цих фахівців буде залежати формування політики видобувної галузі в майбутньому. Отже, важливо, щоб майбутні спеціалісти розуміли необхідність  дотримання стандартів прозорості та підзвітності під час видобування корисних копалин, які належать українському народу.
   У рамках заходу Ганна Кіященко, голова ПФ Суспільної служби України, член Багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО) з імплементації ІПВГ в Україні розповіла про Стандарт ІПВГ, вигоди для видобувних компаній, влади та громади.
>>>

Проект державного бюджету на 2017 рік направлено до ВРУ 2016-09-16
   15 вересня Уряд схвалив проект державного бюджету на 2017 рік та направив документ до Парламенту, однак на даний час документ ще не опрелюднено. За даними Міністерсва фінансів України у бюджеті 2017 року ключовими напрямами системних реформ були визначені:
   Розвиток якості державних послуг: підвищення якості освіти, охорони здоров’я, органів державної влади за рахунок збільшення заробітних плат для посилення професіоналізму;
   Захист державних інтересів: збільшення витрат на оборону та дипломатію для всестороннього захисту національних інтересів;
   Підвищення соціального захисту: надання адресної підтримки населення через пільги та субсидії для найменш заможних, збільшення мінімальної заробітної плати;
   Розвиток реального сектору економіки: підтримка стратегічних напрямів розвитку економіки (АПК, дорожній фонд, енергоефективність);
   Посилення регіонів: підтримка місцевих бюджетів та регіональних інвестиційних проектів в рамках реформи децентралізації;
   Культура: розвиток вітчизняної кіногалузі, проведення Євробачення та ознаменування історичних подій (музей Голодомору та меморіал пам’яті Небесної Сотні).
>>>

У Чернівцях відбувся тренінг з питань впровадження програмно-цільового методу бюджетування 2016-09-15
         У Чернівцях відбувся тренінг з питань впровадження програмно-цільового методу бюджетування
 
     13 вересня у Чернівцях експерти проекту MFSI-II провели тренінг з питань впровадження програмно-цільового методу бюджетування на рівні місцевих бюджетів.
     Організаторами навчання стали Департамент фінансів Чернівецької ОДА та Чернівецький регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Захід спрямований на забезпечення вимог Бюджетного кодексу України щодо запровадження у 2017 році програмно-цільового бюджетування місцевих бюджетів, які мають взаємовідносини з державним бюджетом.
>>>

Схвалено попередній звіт ІПВГ за 2014-2015 рр. 2016-09-07
Схвалено попередній звіт ІПВГ за 2014-2015 рр.  
          
6 вересня відбулося чергове засідання Багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО), на якому обговорювався попередній обсяг робіт, виконаний Незалежним адміністратором – компанією Ernst&Young з підготовки чергового звіту Ініціативи Прозорості Видобувних Галузей (ІПВГ). Ernst&Young завчасно надіслала матеріали на розгляд учасників БГЗО. Під час засідання члени БГЗО проголосували за схвалення попереднього звіту, а також внесли доповнення та уточнення до його  змісту.
>>>

Львів’яни навчаються, як долучитися до бюджету участі 2016-09-06
5 вересня у Львові відбувся навчальний семінар «Участь громадян у бюджетному процесі: як подати і просувати проекти на виконання громадського бюджету міста Львова». Участь у заході взяло більше 40 осіб.
Семінар провели експерти ГО «Інститут Регіонального Розвитку» у рамках реалізації субгранту USAID проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у наданні допомоги щодо запровадження бюджету участі на місцевому рівні в Україні.
>>>

Мешканців Львову та Чернівців навчали, як реалізувати свої ідеї за рахунок бюджетних коштів 2016-09-01
ГО «Інститут регіонального розвитку» (Львів), що була відібрана на конкурсних засадах проектом USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» для популяризації бюджету участі, провела тренінги для львів’ян (29.08) та чернівчан (30-31.08) щодо розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів розвитку міст.
>>>

Електронна система «Громадський проект» запрацювала у Чернівцях 2016-08-31


Електронна система «Громадський проект» запрацювала у Чернівцях

У Чернівцях в рамках програми «Бюджет ініціатив чернівчан» запрацювала електронна система «Громадський проект» . Доступна та зручна система в користуванні дозволить кожному активному мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Відтепер чернівчани мають можливість подавати свої проекти та голосувати за цікаві ідеї онлайн. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету Чернівців.
>>>

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 49 
Новини
2016-09-23
Розпочато роботу з впровадження бюджету участі у Києві  
       22 вересня мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження "Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) міста Києва на 2016 рік". Ознайомитися з Положенням можна за посиланням.
    Відтепер мешканці столиці мають нагоду взяти участь у розподілі бюджетних коштів шляхом подання власних проектів з покращення міської інфраструктури. У цьому році київська міська влада виділила на бюджет участі 50 млн.грн. Проекти, що найбільше підтримують кияни голосуванням, будуть реалізовані за бюджетні кошти. Прийом проектів вже розпочався і триватиме місяць.
>>>