Підписатись на
електронний бюлетень
Мова бюлетеня:
Англійська
Українська

tel: (044) 353-58-68
  (044) 492-97-80
  (044) 492-97-81
fax: (044) 492-97-83
Зворотній зв'язок

Новини та події  - Новини 

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 48 
Переможці конкурсу по відбору неурядових організацій щодо впровадження бюджету участі 2016-07-25
  
Переможці конкурсу по відбору неурядових організацій щодо впровадження бюджету участі
У рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» ІБСЕД провів конкурс по відбору неурядових організацій (НУО), що будуть допомагати Києву та 7 обраним містам - Львову, Чернівцям, Рівному, Хмельницькому, Бердянську, Краматорську та Мелітополю - у популяризації бюджету участі. Переможцями стали НГО «Нова ЕНЕРГІЯ» (Харків) та ГО «Інститут регіонального розвитку» (Львів).
>>>

Залучення громадськості до формування міських бюджетів Мелітополя і Бердянська 2016-07-22

Залучення громадськості до формування міських бюджетів Мелітополя і Бердянська
  
Цього тижня міські державні адміністрації Мелітополя і Бердянська та ІБСЕД, який виконує проект USAID "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження", підписали меморандуми про співпрацю. Меморандуми засвідчують бажання міст запровадити бюджети участі. Мелітополь і Бердянськ стали першими із 14 вибраних міст, які підписали ці меморандуми.
    Спільною метою Сторін є співробітництво щодо залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів розвитку міста.
>>>

Участь у засіданні робочої групи проекту «Є-data» 2016-07-21
   21 липня 2016 року експерти Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) взяли учать у відкритому засіданні проекту «Є-data». Традиційно захід відбувся у Міністерстві фінансів.
Цього разу учасники робочої групи обговорювали наступні теми: статус та перспективи проекту; концепцію відкритого бюджету; єдиний службовий кабінет та електронні договори та конкурс «Є-розслідування» та інші.
>>>

Діалог громад і видобувних компаній можливий 2016-07-18
   14 липня у Шишацькій РДА відбувся круглий стіл на тему: «Видобувна галузь Полтавщини: економічний розвиток чи занепад для громад?». У рамках заходу обговорювалися можливості, які відкриває міжнародний стандарт Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) та спільні дії місцевої влади та громади з впровадження ІПВГ у Полтавській області.
 Захід відбувс
я в рамках проекту "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження" у частині надання допомоги в реалізації компоненту "Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні", який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
   Організатором круглого столу стала Полтавська філія Суспільної служби України. Керівник філії Ганна Кіященко розповіла присутнім про важливість вирішення проблем, які виникли в регіоні в результаті діяльності видобувної галузі. Пані Кіященко наголосила, що вирішення проблем можливе лише за умови врахування інтересів громади, влади та видобувних компаній.
 
>>>

Переможці конкурсу по відбору міст, що впроваджуватимуть бюджет участі 2016-07-13

 
У рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» ІБСЕД провів конкурс по відбору міст, яким буде надана допомога по впровадженню бюджету участі у 2017-2018 рр.
За результатами конкурсу ЗМФІ-ІІ надасть підтримку у впровадженні бюджету участі наступним містам:
  •  Львів, Чернівці, Рівне, Хмельницький, Бердянськ, Краматорськ та Мелітополь - починаючи з формування бюджетів міст на 2017 рік;
  •  Житомир, Баранівка, Тернопіль, Ромни, Охтирка, Вільногірськ та Жовті Води - починаючи з формування бюджетів міст на 2018 рік.
>>>

Інформування киян про переваги Бюджету участі 2016-07-07

Інформування киян про переваги Бюджету участі


   7 липня В'ячеслав Зубенко, генеральний директор Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень, який виконує проект USAID "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження", в ефірі державної радіостанції "Голос Києва" розказав про запровадження Бюджету участі в українських містах та про його переваги для мешканців. Зокрема, Бюджет участі надає громадянам доступ до міського бюджету шляхом подання їх власних проектів, спрямованих на покращення умов життя у місті, а також шляхом вибору таких проектів в рамках процедури відкритого голосування. Проекти, що отримали найбільшу підтримку мешканців, будуть реалізовані за рахунок коштів міського бюджету.
   Проект ЗМФІ-ІІ відповідає за розробку електронної системи подання проектів і буде забезпечувати автоматизацію цього процесу на всіх його етапах. Це інтерв'ю стало результатом роботи круглого столу з питань реалізації Бюджету участі у Києві, проведеного спільно Київською державною міською адміністрацією і Проектом ЗМФІ-ІІ, який започаткував промо кампанію для інформування громадськості про Бюджет участі.

Прослухати інтерв’ю можна за посиланням

 

Відбувся круглий стіл «Обговорення рекомендацій для сприяння імплементації ІПВГ в Україні за результатами поїздки делегації БГЗО до Норвегії» 2016-07-01
   30 червня у м. Київ проект USAID "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження" провів круглий стіл на тему «Обговорення рекомендацій для сприяння імплементації Ініціативи Прозорості Видобувних Галузей (ІПВГ) в Україні за результатами поїздки делегації багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО) до Норвегії».
   У рамках заходу учасники обговорили рекомендації для покращення процесу імплементації ІПВГ в Україні за результатами поїздки Багатосторонньої групи зацікавлених осіб до м. Осло (Норвегія). Навчальна поїздка була організована проектом ЗМФІ-ІІ для представників органів влади та громадськості з питання впровадження ІПВГ в Україні.
>>>

Продовження тренінгів з ПЦМ у співпраці з навчальними центрами 2016-06-30
   В рамках співпраці з Київським міським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації 30 червня відбувся тренінг з питань практичних аспектів програмно-цільового бюджетування у м. Київ. Експерти ЗМФІ-ІІ провели навчання для бухгалтерів, економістів музеїв та музичних шкіл Києва. Учасники тренінгу були ознайомлені із теоретичними основами програмно-цільового методу (ПЦМ) та практичними аспектами його застосування, зокрема щодо бюджетних запитів та паспортів бюджетних програм. Загалом у тренінгу взяли участь 48 осіб.
>>>

Участь у круглому столі «Регіональні проблеми видобувної галузі та впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей» 2016-06-29
   29 червня експерти ІБСЕД взяли участь у круглому столі «Регіональні проблеми видобувної галузі та впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей» в м. Долина Івано-Франківської області. Захід був організований громадською організацією «Бюро розвитку, інновацій та технологій»  («БРІТ») в рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні».
   Захід було організовано з метою детального представлення ІПВГ та обговорення її значення для регіону.
>>>

21 червня у КМДА відбувся круглий стіл «Впровадження Бюджету участі у місті Києві» 2016-06-22
   21 червня Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень (далі – Інститут) у рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» (далі – Проект) спільно з Київською міською державною адміністрацією провів круглий стіл «Впровадження Бюджету участі у місті Києві».
   Захід відбувся під головуванням Андрія Страннікова, Голови постійної комісії Київської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, за участю представників Департаменту фінансів та Департаменту суспільних комунікацій КМДА, громадських організацій, незалежних експертів тощо.
>>>

Круглий стіл «Перспективи видобувної галузі Котелевщини» 2016-06-21
   21 червня 2016 року в залі засідань Котелевської райдержадміністрації відбувся круглий стіл, на якому представники місцевих органів влади, громадські діячі та активісти ознайомились з міжнародним стандартом Ініціативи прозорості видобувної галузі (ІПВГ) в Україні. На заході також був презентований перший Звіт ІПВГ та висвітлені переваги які отримає регіон від впровадження даного стандарту. Захід пройшов в рамках проекту USAID “Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження” у частині надання допомоги в реалізації компоненту “Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні”.
   Керівник організації Полтавської Філії Суспільної служби України, Ганна  Кіященко,  розповіла присутнім про іноземний досвід створення спеціальних фондів від прибутків видобувної галузі, а також акумулювання цих коштів через інвестування в перспективні проекти інших країн.
Детальнійше за посиланням.

 

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 48 
Новини
2016-07-25
  
Переможці конкурсу по відбору неурядових організацій щодо впровадження бюджету участі
У рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» ІБСЕД провів конкурс по відбору неурядових організацій (НУО), що будуть допомагати Києву та 7 обраним містам - Львову, Чернівцям, Рівному, Хмельницькому, Бердянську, Краматорську та Мелітополю - у популяризації бюджету участі. Переможцями стали НГО «Нова ЕНЕРГІЯ» (Харків) та ГО «Інститут регіонального розвитку» (Львів).
>>>